Zabieg microbladingu w makijażu permanentnym

Prawie każda z Was zapewne myślało już o poprawianiu brwi za pomocą microbladingu. Ale chyba jeszcze nigdzie nie spotkałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Tak więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading z bliska, to zapraszam do naszego sprawozdania.

Makijażu permanentnego nie wykonuje się maszynką do standardowego tatuażu tylko właściwym piórem na które składa się tak zwany pen oraz mikroostrze – stworzone z ogromu igieł ułożonych w prostej linii, co łudząco przypominają micro nożyk. Dlatego też jest to bardzo dokładna praca, wymagająca dokładnej ręki, ponieważ prawie każdy mały włosek jest zrobiony ręcznie i za każdym razem przemyślany. Następnie po wytatuowaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo są smarowane na parę minut barwnikiem, aby się jeszcze lepiej zakolorowały. Makijaż permanentny Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez długi okres, bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu. Chcąc być na co dzień wyjątkowa, zarówno na saunie, siłowni jak i na baletach, a make up winien być niezmywalny to koniecznie zainwestuj w microblading.

Czy zabieg Makijaż permanentny brwi jest nieprzyjemny

Nie będę owijała w bawełnę – nie jest na 100% niebolesny. Pomimo używa się specjalistycznej maści i znieczulenia na bazie lidokainy. Ja osobiście czułam delikatny ból odczuwalny z dziwnym odgłosem drapania skóry. pomimo to końcowy efekt po zrobieniu microbladingu spokojnie wynagradza wam ten minimalny dyskomfort i gdybym musiała iść na zabieg raz jeszcze to nie zwlekałabym się ani chwili.

Ile kosztuje makijaż permanentny?

Microblading kosztuje od 450 pln do 1450 zł w zależności od studia oraz artystki, która zrobi makijaż. W cenie wliczony jest makijaż uzupełniający, który wykonujemy często po 35 dniach, gdy Twoje brwi się zregenerują. Wtedy można delikatnie skorygować ich kształt, dorobić włoski w miejscach, w których jest ich za mało a także dopigmentować. Efekt makijażu permanentnego trzyma się od pół roku do dwóch lat. Zarezerwuj wizytę w sprawdzonym studiu microbladingu w portowym mieście Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *