Procedury medycyny estetycznej

Zabiegi gabinetu medycyny estetycznej w mieście Szczecin

Zasadniczym obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest poprawa jakości życia danego pacjenta pod względem jego wyglądu. Medycyna estetyczna pozwala na wyeliminowanie wszystkich możliwych niedoskonałości o rozmaitym podłożu, co ma wpływ na wzrost zadowolenia i satysfakcji z własnego wyglądu. Medycyna ta jest na dzień dzisiejszy jedną z najdynamiczniej ewoluujących jeżeli rozchodzi się o dbanie o urodę. Główne przyczyny tegoż trendu znaleźć możemy przede wszystkim we stale rosnącej świadomości kobiet, które coraz lepiej sobie uzmysławiają, że upływający czas jest niestety nieuchronny, niemniej jednak już tempo jego biegu zależy w bardzo dużej mierze od nas samych. Przeciwnie do zabiegów chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna ma na celu spowolnić maksymalnie, a częstokroć nieco cofnąć szybko upływający czas. Jednocześnie ingerencja takiej medycyny w wygląd jest absolutnie naturalna, pacjentka ma wyglądać nieco młodziej, niemniej jednak nie dzięki nienaturalnie naciągniętej skórze ale z powodu profesjonalnych zabiegów które powodują efekt „wypoczętej buzi”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentom szereg zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia oraz maksymalnym ujędrnieniu skóry (głównie na twarzy, ale i dłoni czy stóp), usunięcia/wypełnienia zmarszczek a także bruzd, wypełnienia doliny łez/ kości policzkowych, zniwelowania worków pod oczami, poprawa kształtu a także owalu twarzy, zniwelowanie przebarwień, usunięcia blizn powstałych w wyniku trądziku/ blizn pooperacyjnych, eliminacji cellulitu i rozstępów/ zmniejszenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania ust;
zwężenia poszerzonych porów, zamknięcia rozszerzonych porów skórnych,
redukcji nadmiernej potliwości, usunięcia estetycznego rumienia/ tatuaży/znamion/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia wszelkich objawów trądziku różowatego; wygładzenie zmarszczek, wygładzenie przebarwień, wygładzenie bruzd i nierówności skóry. Specjalnie do tego przeznaczone preparaty, o stężeniu znacznie wyższym aniżeli te które są dostępne w kremach czy też w salonach kosmetycznych przyczyniają się do ogromnej poprawy nie tylko wyglądu, ale też napięcia i wypełnienia skóry na całym ciele. Bardzo ważne są tu przede wszystkim 2 aspekty dla pacjenta: przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji niejednokrotnie z rozmaitymi zabiegami chirurgicznymi oraz brak konieczności ograniczenia aktywności – nie ma w tej kwestii konieczności hospitalizacji. Większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej opiera się na zabiegach o charakterze nieinwazyjnym natomiast są one trochę bardziej zaawansowane oraz niewątpliwie działają na głębsze warstwy skóry aniżeli zwykła kosmetologia. Większość osób posiada blizny potrądzikowe – przykrą pamiątkę po dojrzewaniu, którą przeważnie próbujemy zamaskować grubą warstwa podkładu i dopiero wówczas możemy się cieszyć nieskazitelną buzią. Szukając drogi powrotu do nieskazitelnie gładkiej skóry odkrywamy wszelkie możliwości, jakie proponuje nam właśnie medycyna estetyczna. Jest ona wręcz doskonałym sposobem do osiągnięcia nieskazitelnie gładkiej cery poprzez wygładzenie takich blizn.

Działania medycyny estetycznej

Ten rodzaj medycyny umożliwia również całkowicie bezpieczne bezpieczne zabiegi: botoks szczecin przy wykorzystaniu bezpiecznych żeli wypełniających. Efekty powiększania ust są widoczne tuż po przeprowadzeniu zabiegu, który trwa od paru do parunastu minut. Satysfakcjonujące rezultaty powiększania ust utrzymują się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych predyspozycji organizmu każdego z nas.

Medycyna Estetyczna Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

https://goo.gl/maps/dzCGjGFbKZU2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *