Kawalerka w jakimś większym miejscu

Domek w większym mieście

W obecnych czasach niesamowicie trudno jest znaleźć mieszkanie lub dom jednorodzinny w jakimś większym miejscu. Wszystko dlatego, że urbanizacja w Polsce jest na wysokim poziomie oraz po prostu na rynku brakuje wolnych domów w porównaniu do ludzi, którzy je poszukują. Wydaje się nam, że tego typu rzeczy mają miejsce tylko i wyłącznie w Chinach natomiast niestety jest tak na na całej kuli ziemskiej. Olbrzymim negatywem na przyszłe lata jest to, że nadal brakuje osób chętnych do inwestycji w nieruchomości. Troszeczkę mnie to szokuje, dlatego że jest olbrzymi popyt na mieszkania jak pisałem wcześniej, więc można na tym naprawdę dobrze zarobić. Nieliczni się na to decydują.

Ostatnimi czasy zauważyłem wpis w sieci internet który nosił tytuł „Domy jednorodzinne Warszawa poszły jak świeżutkie bułeczki „, okazało się później, że jakiś bogaty inwestor wybudował całe osiedle strzeżonych mieszkań. Ceny tych mieszkań w dużym stopniu przewyższały ceny za tak słaby stan techniczny oraz niedokończone wyposażenie wnętrz. Okazało się wszelkie mieszkania zeszły w tym samym dniu, w którym zostały wystawione na sprzedaż. To wyjątkowo intrygujący przykład tego, jak ten problem wciąż rośnie.

Domy Szczecin, to frazy, które są wpisywane są do wyszukiwarki internetowej kilkaset razy dziennie przez naszych obywateli. Szkoda ludzi, którzy nie potrafią wyszukać dla siebie mieszkania, niestety za każdym razem nasze społeczeństwo cierpi na wszystkich błędach rządów a także braku osób, które wzięły by się za coś do porządku. Niestety zawsze tak było a także być może tak będzie zawsze. Jednakże mam wielką nadzieję, że coraz więcej inwestorów będzie decydowało się na inwestowanie swoich pieniędzy w nieruchomości, co sprawi, że nie będziemy się musieli tak bardzo męczyć ze odnalezieniem jakiegoś mieszkania dla siebie.

Mam również ogromną nadzieję, że będzie więcej takowych publikacji jak ten który został przytoczony dziś, przykładowo „domy wilanów” czy też „domki ulica śliczna”. Z pewnością na takie coś pewnie będziemy musieli czekać parę długich lat, dlatego, że jak na razie nie widać, by ktokolwiek zabierał się za budowę nowych osiedli mieszkaniowych, a przecież coś takiego nie trwa miesiąc czy dwa.

Sprawdź również  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *