Jak funkcjonuje BitBay

Bit-Bay Opinia

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem

Nowy system BitBay 3.0

Nowa edycja giełdy Bitbay pozostała stworzona z sądzą o traderach, dla jakich liczy się przeważnie szybkość transakcji. Aby podołać ich przewidywaniom nowa edycja Bit Bay pozostała zoptymalizowana oraz uświetniona o nowe implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty błyskawiczne.

BitBay zakładanie konta:

Zaczynamy od sporządzenia naszego indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej wersji Bitbay rejestracja pozostała wielce uproszczona. Na początek tylko trzeba kopsnąć adres email.

Po chwil na kopsnięty poprzez nas adres email otrzymujemy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

W następnej kolejności zostaniemy zawołani o dokończenie rejestracji. W blankiecie serwujemy wyłowiony przez nas nick a także hasło, a także Pin do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi interesanta.

„Przechodzimy następnie do kokpitu administracyjnego softu. Zanim aczkolwiek zapoznamy się z alternatywami jakie nam proponuje, zwróćmy uwagę na informację, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Naśladuje ono, iż nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązująca po przekroczeniu limitu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur rocznie. Żeby wypróbować nasze konto klikamy podświetlony odnośnik „Zweryfikuj swoje konto”.

Wnosimy się do blankietu dostrzegalnego na niżej usytuowanym fotogramie.

Ewaluacja polega na potwierdzeniu naszej identyczności na podstawie załączonego dokumentu. Może być nim dowód indywidualny, prawo jazdy ewentualnie paszport. Z drugiej strony zasadne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przysłanie skanu jakiegokolwiek rachunku za przykładowo. prąd/telefon, na którym świta kopsnięty przez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

Od wersji Bit Bay 2.0 zapewnia możliwość zarówno założenie konta firmowego. Konta firmowe zostały przyrządzone z uważają o eksploatatorach, którzy prowadzą osobistą aktywność oszczędnościową i chcieliby mieć możliwość tradowania i rotowania środkami służbowymi. Wszelakie faktury będą wówczas przedstawiane automatycznie na dane konsorcja.

Wpłaty na BitBay

Z koronnego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy alternatywę „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówy możemy skorzystać z komfortowej możliwości błyskawicznej płatności, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem płatności Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w szwungu coś koło tego 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln z wykorzystaniem przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Krajowej (przygotowywane listki do zabrania na stronie Bitbay).

O ile chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego obecnie korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą przesyłamy właściwą ilość Bitcoinów na kopsnięty na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wytworzony poprzez serwis Bitbay indywidualny adres, powiązany z naszym kontem Bitbay, na który trafiać będą wszelkie nasze zapłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu urządzenia przenośnego jak i właściwego portfela Btc dla tego typu urządzeń, możemy zeskanować wykształcony kod QR.

Serwis wymusza minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że czekanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może ciągnąć się (w współzależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo powiększa się o wpłaconą sumę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z przewodniego menu po lewej stronie wolimy opcję „Moje konto”.

Aktualny stan naszego konta wyraźny jest także u góry ekranu. Bez wątpienia, na naszym koncie ujawniły się na pewno Bitcoiny, a co za tym idzie możemy sprawić teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu ostatecznym klikamy na renomę „Giełda”.

Na górze ekranu znajduje się polepszane menu, gdzie określamy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin a także Litecoin na trzy dostępne waluty – Pln, Eur i Usd. Prócz tego, platforma Bitbay proponuje także alternatywę wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przeszukać trzy nadrzędne zestawienia, na które zwracać będziemy niesamowitą uwagę:

Propozycje skupu (BID) – wszelkie w obecnej chwili wystawione propozycje użytkowników serwisu, w których to artykułują oni swoją misję do zakupu nazwanej ilości Btc za oferowaną przez siebie cenę.

Oferty dystrybucji (ASK) – a zatem sytuacja analogicznie odwrotna – eksploatatorzy oświadczą tutaj, iż posiadają określoną ilość Bitcoinów, które pożądają scedować, pod warunkiem jednakże otrzymania za nie zadeklarowanej poprzez siebie wartości.

Przeszłe transakcje – spis najświeższych transakcji zrealizowanych pomiędzy eksploatatorami serwisu (w prawym górnym rogu)

Propozycje skupu posegregowane są według kursu dla transakcji od największej do najniższej, ponadto propozycje dystrybucji, według tej samej strategie, aczkolwiek poczynając od wartości najmniejszej.

Gdzie kupić Ethereum

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

W jaki sposób zainicjować wypłatę z BitBay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Jakie są opinie o BitBay

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinie BitBay.net

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: Opinia o BitBay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *